Agenda

Theaters, datums, tijden en tickets

Filter op plaats

ALLE

AMSTERDAM

ROTTERDAM

UTRECHT

R!OT BY DESIGN

Concept grafisch kunstenaar Sindiso Nyoni

Zuid Afrika 2022

Za 1 t/m Zo 30 oktober

De Balie, 12:00 – 24:00 uur (Expositie)

Amsterdam

L’HOMME RARE

Choreografie Nadia Beugré

Ivoorkust, Frankrijk 2020

Woensdag 5 oktober

Frascati Theater, 19:30 uur

Amsterdam

R!OT BY DESIGN

Concept grafisch kunstenaar Sindiso Nyoni

Zuid Afrika 2022

Wo 5 t/m Zo 9 oktober

Frascati Theater, 18:30 – 22:30 uur (Expositie)

Amsterdam

KASPALE’S PLAYGROUND

Regie & performance Syowia Kyambi

Kenia 2022

Woensdag 5 oktober

Frascati Theater, 20:45 uur

Amsterdam

CIBLE (DOELWIT)

Concept, choreografie en dans Éric Androa

Congo DCR 2022

Woensdag 5 oktober

Frascati Theater, 20:45 uur

Amsterdam

LA DERNIÈRE DANSE DU MONARQUE

Choreografie Babacar Cissé & Germaine Acogny

Senegal 2022

Woensdag 5 oktober

Frascati Theater, 22:00 uur

Amsterdam

R!OT BY DESIGN

Concept grafisch kunstenaar Sindiso Nyoni

Zuid Afrika 2022

Woensdag 6 oktober

Frascati Theater, 18:30 uur (Opening)

Amsterdam

L’HOMME RARE

Choreografie Nadia Beugré

Ivoorkust, Frankrijk 2020

Donderdag 6 oktober

Frascati Theater, 19:30 uur

Amsterdam

SPEECH OF LOVE – ABSENCE

Choreografie Elisabeth Tambwe

Congo, Oostenrijk 2022

Donderdag 6 oktober

Maaspodium, 19:30 uur

Rotterdam

DAG PAPA

Concept, choreografie en dans Alioune Diagne

Nederland 2022

Donderdag 6 oktober

CC Amstel, 20:00 uur

Amsterdam

CIBLE (DOELWIT)

Concept, choreografie en dans Éric Androa

Congo DCR 2022

Donderdag 6 oktober

Frascati Theater, 20:45 uur

Amsterdam

KASPALE’S PLAYGROUND

Regie & performance Syowia Kyambi

Kenia 2022

Donderdag 6 oktober

Frascati Theater, 20:45 uur

Amsterdam

PINA

Choreografie Kwanele Finch Thusi

Zuid-Afrika 2022

Donderdag 6 oktober

Podium Mozaiek, 21:00 uur

Amsterdam

LA DERNIÈRE DANSE DU MONARQUE

Choreografie Babacar Cissé & Germaine Acogny

Senegal 2022

Donderdag 6 oktober

Frascati Theater, 22:00 uur

Amsterdam

LA DERNIÈRE DANSE DU MONARQUE

Choreografie Babacar Cissé & Germaine Acogny

Senegal 2022

Vrijdag 7 oktober

Maaspodium, 19:30 uur

Rotterdam

HOMINIDEOS

Choreografie Merlin Nyakam

Kameroen, Frankrijk 2022

Vrijdag 7 oktober

Frascati Theater, 19:30 uur

Amsterdam

SUWOKONO

Choreografie Sarah Huygens Jawla

Nederland 2022

Vrijdag 7 oktober

Maaspodium, 19:30 uur

Rotterdam

SPEECH OF LOVE – ABSENCE

Choreografie Elisabeth Tambwe

Congo, Oostenrijk 2022

Vrijdag 7 oktober

Frascatie Theater, 21:45 uur

Amsterdam

PINA

Choreografie Kwanele Finch Thusi

Zuid-Afrika 2022

Vrijdag 7 oktober

Frascati Theater, 21:45 uur

Amsterdam

KGANYA

Lulu Mhlangeni

Zuid-Afrika 2020

Zaterdag 8 oktober

Maaspodium, 19:30 uur

Rotterdam

MOVING BEYOND

Regie & choreografie: Igor Vrebac en Kwanele Finch Thusi

Nederland, Zuid-Afrika 2022

Zaterdag 8 oktober

Maaspodium, 19:30 uur

Rotterdam

HOMINIDEOS

Choreografie Merlin Nyakam

Kameroen, Frankrijk 2022

Zaterdag 8 oktober

Frascati Theater, 20:00 uur

Amsterdam

DAG PAPA

Concept, choreografie en dans Alioune Diagne

Nederland 2022

Zaterdag 8 oktober

Frascati Theater, 21:30 uur

Amsterdam

SPEECH OF LOVE – ABSENCE

Choreografie Elisabeth Tambwe

Congo, Oostenrijk 2022

Zaterdag 8 oktober

Frascatie Theater, 21:45 uur

Amsterdam

MOVING BEYOND

Regie & choreografie: Igor Vrebac en Kwanele Finch Thusi

Nederland, Zuid-Afrika 2022

Zondag 9 oktober

Frascati Theater, 20:00 uur

Amsterdam

BÉNIN VIBRATIONS

Choreografie Lucrece Atchade, Bonaventure Sossou, Feri de Geus & Noortje Bijvoet

Benin, Nederland 2022

Zondag 9 oktober

Frascati Theater, 20:00 uur

Amsterdam

KGANYA

Lulu Mhlangeni

Zuid-Afrika 2020

Zondag 9 oktober

Frascati Theater, 20:30 uur

Amsterdam

PINA

Choreografie Kwanele Finch Thusi

Zuid-Afrika 2022

Donderdag 13 oktober

Theater Kikker, 20:00 uur

Utrecht

A BOUT DE SUEURS

Tekst en regie Hakim Bah

Guinee, Frankrijk 2021

Donderdag 13 oktober

De Balie, 20:30 uur

Amsterdam

KASPALE’S PLAYGROUND

Regie & performance Syowia Kyambi

Kenia 2022

Donderdag 13 oktober

Theater Kikker, 20:30 uur

Utrecht

R!OT BY DESIGN

Concept grafisch kunstenaar Sindiso Nyoni

Zuid Afrika 2022

Vrijdag 14 oktober

De Balie, 17:00 uur (Talkshow)

Amsterdam

A BOUT DE SUEURS

Tekst en regie Hakim Bah

Guinee, Frankrijk 2021

Vrijdag 14 oktober

Theater Kikker, 20:00 uur

Utrecht

L’HOMME RARE

Choreografie Nadia Beugré

Ivoorkust, Frankrijk 2020

Vrijdag 14 oktober

Stadsschouwburg, 20:30 uur

Utrecht

LA DERNIÈRE DANSE DU MONARQUE

Choreografie Babacar Cissé & Germaine Acogny

Senegal 2022

Vrijdag 14 oktober

De Balie, 20:30 uur

Amsterdam

KASPALE’S PLAYGROUND

Regie & performance Syowia Kyambi

Kenia 2022

Vrijdag 14 oktober

Theater Kikker, 20:30 uur

Utrecht

MOVING BEYOND

Regie & choreografie: Igor Vrebac en Kwanele Finch Thusi

Nederland, Zuid-Afrika 2022

Vrijdag 14 oktober

Stadsschouwburg, 20:30 uur

Utrecht

SUWOKONO

Choreografie Sarah Huygens Jawla

Nederland 2022

Zaterdag 15 oktober

De Balie, 20:30 uur

Amsterdam

PINA

Choreografie Kwanele Finch Thusi

Zuid-Afrika 2022

Zondag 16 oktober

Theater Zuidplein, 20:00 uur

Rotterdam

MOVING BEYOND

Regie & choreografie: Igor Vrebac en Kwanele Finch Thusi

Nederland, Zuid-Afrika 2022

Zondag 16 oktober

Theater Zuidplein, 20:00 uur

Rotterdam