AFROVIBES FESTIVAL 2022
5 – 16 October 2022
DAY TO DAY PROGRAM
To make it easier to put together a program yourself, here are the programs with start and end times per day and per theater.
Programma 5 oktober Theater Frascati Amsterdam
19:30 – 20:30 L’Homme rare – dans (Nadia Beugré, Ivoorkust) Meer info
20:45 – 21:45 Kaspales Playground – performance (Syowia Nyambi, Kenia) Meer info
20:45 – 21:20 Cible (Doelwit) – performance (Eric Androa, Congo) Meer info
20:45 – 21:15 Nagesprek met Nadia Beugré door Maarten van Hinte
22:00 – 23:00 La Dernière Danse du Monarque – dans (Babacar Cissé G wermaine Acogny, Senegal) Meer info
23:00 – 00:30 Afterparty met DJ All Star Fresh
Host van het programma Jennifer Muntslag
Programma 6 oktober Theater Frascati Amsterdam ➜ KLIK VOOR TICKETS
17:00 – 19:00 Opening tentoonstelling R!ot By Design van Sindiso Nyoni Meer info
19:30 – 20:30 L’Homme rare – dans (Nadia Beugré, Ivoorkust) Meer info
20:45 – 21:45 Kaspales Playground – performance (Syowia Nyambi, Kenia) Meer info
20:45 – 21:20 Cible (Doelwit) – performance (Eric Androa, Congo) Meer info
21:45 – 22:15 Nagesprek met Syowia Kyambi door Maarten van Hinte
22:00 – 23:00 La Dernière Danse du Monarque – dans (Babacar Cissé Germaine Acogny, Senegal) Meer info
23:00 – 23:30 Nagesprek met Babacar Cissé door Jay Pather
Programma 6 oktober CC Amstel Amsterdam ➜ KLIK VOOR TICKETS
20:00 – 20:35 Moving Beyond – dans/ performance (Igor Vrebac & Kwanele Finch Thusi, Nederland , Zuid-Afrika) Meer info
20:50 – 21:40 Dag Papa – theater/dans (Alioune Diagne, Nederland) Meer info
Programma 6 oktober Podium Mozaiek Amsterdam ➜ KLIK VOOR TICKETS
21:00 – 22:30 Pina – dans/ performance (Kwanele Finch Thusi, Zuid-Afrika) Meer info
Programma 6 oktober Maaspodium Rotterdam ➜ KLIK VOOR TICKETS
19:30 – 21:00 Speech of Love – dans / performance (Elisabeth Tambwe, Congo) Meer info
21:00 – 21:15 Nagesprek met Elisabeth Tambwe door Maarten van Hinte
21:15 – 21:30 Muziek Baghi zangeres
21:30 – 23:00 Future Citizens – theater (New Dutch Connections, Nederland) Meer info
Programma 7 oktober Theater Frascati Amsterdam ➜ KLIK VOOR TICKETS
19:30 – 20:45 Hominideos – dans (Merlin Nyakam, Kameroen) Meer info
20:50 – 21:10 Nagesprek met Merlin Nyakam door Jay Pather
21:15 – 21:45 Mariseya – muziek performance
21:45 – 23:15 Pina – dans / performance (Kwanele Finch Thusi, Zuid-Afrika) Meer info
21:45 – 23:15 Speech of Love – dans / performance (Elisabeth Tambwe, Congo) Meer info
Programma 7 oktober Maaspodium Rotterdam ➜ KLIK VOOR TICKETS
19:30 – 20:30 Suwokono – dans (Sarah Huygens, Nederland Meer info
20:30 – 20:45 Nagesprek met Sarah Huygens
20:40 – 20:55 Muziek door Kay Slice
21:00 – 22:00 La Dernière Danse du Monarque (Babacar Cissé Germaine Acogny, Senegal) Meer info
22:00 – 22:15 Nagesprek met Babacar Cissé
22:15 – 23:45 Afterparty
Programma 8 oktober Theater Frascati Amsterdam ➜ KLIK VOOR TICKETS
20:00 – 21:15 Hominideos – dans (Merlin Nyakam, Kameroen) Meer info
21:20 – 21:45 Nagesprek met Merlin Nyakam door Jay Pather
21:30 – 22:20 Dag Papa – theater/dans Dag Papa (Alioune Diagne, Nederland) Meer info
21:30 – 23:00 Speech of Love dans / performance (Elisabeth Tambwe, Congo) Meer info
21:15 – 01:00 Muziek en afterparty met DJ
Programma 8 oktober Maaspodium Rotterdam ➜ KLIK VOOR TICKETS
19:30 – 20:20 Kganya – dans (Lulu Mlangeni, Zuid-Afrika) Meer info
21:00 – 21:35 Moving Beyond – dans/ performance (Igor Vrebac & Kwanele Finch Thusi, Nederland, Zuid-Afrikaj) Meer info
21:35 – 22:00 Nagesprek met Lulu Mlangeni, Kwanele Finch Thusi, Igor Vrebac door Maarten van Hinte
22:00 – 23:30 Afterparty
Programma 9 oktober Theater Frascati Amsterdam ➜ KLIK VOOR TICKETS
20:30 – 21:20 Kganya – dans (Lulu Mlangeni, Zuid-Afrika) Meer info
20:00 – 22:10 Benin Vibrations & Moving Beyond (Compagnie Walo, Igor Vrebac, Kwanele Finch Thusi, Benin, Zuid-Afrika, Nederland) Meer info
21:35 – 22:00 Nagesprek met Lulu Mlangeni door Jay Pather
Programma 9 oktober Kunsthal Rotterdam ➜ KLIK VOOR TICKETS
12:00 – 12:15 DJ Lovesupreme
12:20 – 12:30 Mariseya (muziek)
12:35 – 12:55 Kwanele Finch met Pina (Solo)
13:00 – 13:05 Rachel Rumai (spoken word)
13:15 – 13:35 Moving Beyond 2.0.
13:35 – 13:55 Pauze met DJ Lovesupreme
14:00 – 14:20 La Dernière danse du Monarch
14:20 – 14:30 Mariseya (muziek)
14:35 – 14:45 Lhola Amir video’s Looking for Ghana & Red Suitcase
14:50 – 15:10 Kwanele Finch met Pina (Duet)
15:20 – 15:25 Rachel Rumai (spoken word)
15:30 – 16:30 Mode shows/performances Odair & Daniel Bonsu
16:30 – 17:00 DJ Lovesupreme
Programma 13 oktober De Balie Amsterdam ➜ KLIK VOOR TICKETS
18:30 – 19:30 Talkshow Rupture | Rapture Meer info
20:30 – 21:50 A Bout de Sueur – theater (Hakim Bah, Guinee) Meer info
Programma 13 oktober Theater Kikker Utrecht ➜ KLIK VOOR TICKETS
20:00 – 21:30 Pina – dans / performance (Kwanele Finch Thusi, Zuid-Afrika) Meer info
20:30 – 21:30 Kaspales Playground – performance (Syowia Nyambi, Kenia) Meer info
21:30 – 21:50 Nagesprek met Syowia Kyambi door Quinsy Gario
Programma 14 oktober Theater Kikker Utrecht ➜ KLIK VOOR TICKETS
20:00 – 21:20 A Bout de Sueur – theater (Hakim Bah, Guinee) Meer info
20:30 – 21:30 Kaspales Playground – performance (Syowia Nyambi, Kenia) Meer info
21:30 – 21:50 Nagesprek met Hakim Bah
Programma 14 oktober Stadsschouwburg Utrecht ➜ KLIK VOOR TICKETS
20:30 – 21:05 Moving Beyond – dans/ performance (Igor Vrebac & Kwanele Finch Thusi, Nederland, Zuid-Afrika) Meer info
21:15 – 22:15 L’Homme rare – dans (Nadia Beugré, Ivoorkust) Meer info
22:15 – 22:30 Nagesprek met Nadia Beugré, Igor Vrebac, Kwanele Finch Thusi
22:30 – 23:30 Afterparty met DJ
Programma 14 oktober De Balie Amsterdam ➜ KLIK VOOR TICKETS
17:00 – 18:00 Talkshow Between Art, Activism & Advertising Meer info
20:30 – 21:30 La Dernière Danse du Monarque (Babacar Cissé Germaine Acogny, Senegal) Meer info
Programma 15 oktober De Balie Amsterdam ➜ KLIK VOOR TICKETS
18:30 – 19:30 Talkshow This is my body Meer info
20:30 – 21:30 Pina – dans / performance (Kwanele Finch Thusi, Zuid-Afrika) Meer info
21:30 – 23:00 Afterparty
Programma 15 oktober Bijlmer Parktheater Amsterdam ➜ KLIK VOOR TICKETS
20:30 – 21:30 Suwokono -dans (Sarah Huygens Jawla, Nederland) Meer info
21:30 – 22:00 Nagesprek
Programma 16 oktober Bijlmer Parktheater Amsterdam ➜ KLIK VOOR TICKETS
20:00 – 21:30 Future Citizens (New Dutch Connnections, Nederland) Meer info
21:30 – 22:00 Nagesprek
Programma 16 oktober Theater Zuidplein Rotterdam ➜ KLIK VOOR TICKETS
19:30 – 21:00 Pina – dans / performance (Kwanele Finch Thusi, Zuid-Afrika) Meer info
21:30 – 22:10 Moving Beyond – dans/ performance (Igor Vrebac & Kwanele Finch Thusi) Meer info
22:10 – 22:30 Nagesprek met Igor Vrebac en Kwanele Finch Thusi