Agenda

Theaters, datums, tijden en tickets

Filter op plaats

ALLE

AMSTERDAM

ROTTERDAM

UTRECHT

DEN BOSCH

SOUTH AFRICAN SONGBOOK OF JAZZ

Metropole Orkest Big Band

Zuid-Afrika, Nederland

Dinsdag 28 september

TivoliVredenburg. 20:15 uur

Utrecht

SOUTH AFRICAN SONGBOOK OF JAZZ

Metropole Orkest Big Band

Zuid-Afrika, Nederland

Woensdag 29 september

LantarenVenster, 20:30 uur

Rotterdam

SPIRIT CHILD

Choreografie: Qud us Onikeku

Nigeria

Woensdag 29 september

Compagnietheater, 19:00 uur

Amsterdam

SYMPHONY OF 21

Choreografie: DOX, ArtBeat Amsterdam, Batalo East Oeganda

Oeganda. Nederland

Woensdag 29 september

Compagnietheater, 21:30 uur

Amsterdam

ÈJÌ ỌYẸ̀ (ÌPỌ̀NRÍ II)

Concept en performance: Jelili Atiku

Nigeria

Woensdag 29 september

Compagnietheater, 20:30 uur

Amsterdam

SYMPHONY OF 21

Choreografie: DOX, ArtBeat Amsterdam, Batalo East Oeganda

Oeganda. Nederland

Donderdag 30 september

Compagnietheater, 21:30 uur

Amsterdam

ÈJÌ ỌYẸ̀ (ÌPỌ̀NRÍ II)

Concept en performance: Jelili Atiku

Nigeria

Donderdag 30 september

Compagnietheater, 20:30 uur

Amsterdam

KRUMMELPAP

Choreografie: Alfred Hinkel & John Linden

Zuid-Afrika Namaqua land

Donderdag 30 september

Compagnietheater, 19:30 uur

Amsterdam

SOUTH AFRICAN SONGBOOK OF JAZZ

Metropole Orkest Big Band

Zuid-Afrika, Nederland

Donderdag 30 september

Bimhuis,  20:30 uur

Amsterdam

SPIRIT CHILD

Choreografie: Qud us Onikeku

Nigeria

Vrijdag 1 oktober

Theater Zuidplein, 20:00 uur

Rotterdam

NEHANDA

Choreografie: nora chipaumire

Zimbabwe, VS

Vrijdag 1 oktober

Compagnietheater, 19:45 uur

Amsterdam

ÈJÌ ỌYẸ̀ (ÌPỌ̀NRÍ II)

Concept en performance: Jelili Atiku

Nigeria

Vrijdag 1 oktober

Compagnietheater, 20:00 uur

Amsterdam

SAKHOSI SAYS ‘NON’ TO THE VENUS

Choreografie en dans: Nelisiwe Xaba

Zuid-Afrika

Vrijdag 1 oktober

Compagnietheater, 21:00 uur

Amsterdam

PHOENIX ROSE

Concept & performance: Ntando Cele

Zuid-Afrika, Zwitserland

Vrijdag 1 oktober

Compagnietheater, 19:00 uur & 21:45 uur

Amsterdam

KIBRA SILENSIO

Concept & performance: Ritza Statia

Nederland

Vrijdag 1 oktober

Theater Zuidplein, 20:30 uur

Rotterdam

NEHANDA

Choreografie: nora chipaumire

Zimbabwe, VS

Zaterdag 2 oktober

Compagnietheater, 20:45 uur

Amsterdam

KRUMMELPAP

Choreografie: Alfred Hinkel & John Linden

Zuid-Afrika Namaqua land

Zaterdag, 2 oktober

Theater Zuidplein, 20:30 uur

Rotterdam

ÈJÌ ỌYẸ̀ (ÌPỌ̀NRÍ II)

Concept en performance: Jelili Atiku

Nigeria

Zaterdag 2 oktober

Compagnietheater, 19:45 uur

Amsterdam

ALPH

Choreografie: Donna Chittick

Nederland

Zaterdag 2 oktober

Compagnietheater, 19:00 uur

Amsterdam

A MOMENT - WAKATI

Choreografie: Samwel Japhet

Tanzania

Zaterdag 2 oktober

Theater Zuidplein, 21:30 uur

Rotterdam

KIBRA SILENSIO

Concept & performance: Ritza Statia

Nederland

Zaterdag 2 oktober

Theater Zuidplein, 20:30 uur

Rotterdam

SPIRIT CHILD

Choreografie: Qud us Onikeku

Nigeria

Zondag 3 oktober

Stadsschouwburg, 20:30 uur

Utrecht

SOUTH AFRICAN SONGBOOK OF JAZZ

Metropole Orkest Big Band

Zuid-Afrika, Nederland

Zondag 3 oktober

Verkadefabriek,  15:00 uur

Den Bosch

MOVING BEYOND

Concept: Linar Ogenia

Nederland

Zondag 3 oktober

Stadsschouwburg, 20:30 uur

Utrecht

SMEER

Choreografie: Trixie Munyama

Namibië

Dinsdag 5 oktober

Maaspodium, 19:30 uur

Rotterdam

RETURNING THE GAZE

Concept:Jennifer Tosch & Katy Streek

Nederland

Dinsdag 5 oktober

Maaspodium, 18:30 uur

Rotterdam

A MOMENT - WAKATI

Choreografie: Samwel Japhet

Tanzania

Dinsdag 5 oktober

CC Amstel, 20:30 uur

Amsterdam

MOVING BEYOND

Concept: Linar Ogenia

Nederland

Dinsdag 5 oktober

CC Amstel, 20:30 uur

Amsterdam

IN BETWEEN TIME

Choreografie: Samwel Japhet met Codarts Rotterdam &n Amsterdamse Hogeschool voor de Kunsten

Nederland, Tanzania

Dinsdag 5 oktober

Maaspodium, 21:30 uur

Rotterdam

SYMPHONY OF 21

Choreografie: DOX, ArtBeat Amsterdam, Batalo East Oeganda

Oeganda. Nederland

Woensdag 6 oktober

Maaspodium, 21:00 uur

Rotterdam

SENTIDO UNICO

Choreografie: Idio Chichava

Mozambique

 

Woensdag 6 oktober

Maaspodium, 19:30 uur

Rotterdam

A MOMENT - WAKATI

Choreografie: Samwel Japhet

Tanzania

Woensdag 6 oktober

Bijlmer Parktheater, 19:30 uur

Amsterdam

IN BETWEEN TIME

Choreografie: Samwel Japhet met Codarts Rotterdam &n Amsterdamse Hogeschool voor de Kunsten

Nederland, Tanzania

Woensdag 6 oktober

Bijlmer Parktheater, 19:30 uur

Amsterdam

SYMPHONY OF 21

Choreografie: DOX, ArtBeat Amsterdam, Batalo East Oeganda

Oeganda. Nederland

Donderdag 7 oktober

De Balie, 20:30 uur

Amsterdam

A MOMENT - WAKATI

Choreografie: Samwel Japhet

Tanzania

Donderdag 7 oktober

Maaspodium, 19:30 uur

Rotterdam

OVERSEAS

Concept Kimberley Agyarko

Nederland

Donderdag 7 oktober

De Balie, 19:30 uur

Amsterdam

MOVING BEYOND

Concept: Linar Ogenia

Nederland

Donderdag 7 oktober

Maaspodium, 21:30 uur

Rotterdam

SMEER

Choreografie: Trixie Munyama

Namibië

Vrijdag 8 oktober

De Balie, 19:30 uur

Amsterdam

OVERSEAS

Concept Kimberley Agyarko

Nederland

Vrijdag 8 oktober

De Balie, 19:30 uur

Amsterdam

SYMPHONY OF 21

Choreografie: DOX, ArtBeat Amsterdam, Batalo East Oeganda

Oeganda. Nederland

Zaterdag 9 oktober

Bijlmer Parktheater, 19:30 uur

Amsterdam

ÈJÌ ỌYẸ̀ (ÌPỌ̀NRÍ II)

Concept en performance: Jelili Atiku

Nigeria

Zaterdag 9 oktober

Stadsschouwburg, 20:30 uur

Utrecht

SMEER

Choreografie: Trixie Munyama

Namibië

Zaterdag 9 oktober

Stadsschouwburg, 20:30 uur

Utrecht

SENTIDO UNICO

Choreografie: Idio Chichava

Mozambique

 

Zaterdag 9 oktober

De Balie, 19:30 uur

Amsterdam

OVERSEAS

Concept Kimberley Agyarko

Nederland

Zaterdag 9 oktober

De Balie, 19:30 uur

Amsterdam

SYMPHONY OF 21

Choreografie: DOX, ArtBeat Amsterdam, Batalo East Oeganda

Oeganda. Nederland

Zondag 10 oktober

Kunsthal, 12:00 uur & 15:00 uur

Rotterdam

SENTIDO UNICO

Choreografie: Idio Chichava

Mozambique

 

Zondag 10 oktober

Bijlmer Parktheater, 15:00 uur

Amsterdam

MOVING BEYOND

Concept: Linar Ogenia

Nederland

Zondag 10 oktober

Bijlmer Parktheater, 15:00 uur

Amsterdam

IN BETWEEN TIME

Choreografie: Samwel Japhet met Codarts Rotterdam &n Amsterdamse Hogeschool voor de Kunsten

Nederland, Tanzania

Zondag 10 oktober

Kunsthal, 12:00 uur & 15:00 uur

Rotterdam